Dentistry

СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА

Терапевтична стоматологія

Лікування карієсу, пульпіту, переодонтиту, реставрація зубів

Реставрація зубів, лікування карієсу та пульпіту на Виноградарі в клініці Light Dental Clinic

Лікування карієсу

Карієс – поширене захворювання зубів, карієс може розвинутись з низки причин. Не завжди карієс розвивається через
поганий гігієни, тому досить важливо виявити якомога раніше карієс у пацієнта, щоб запобігти поширенню інфекції до нерва та за межі зуба.

Лікування карієсу по суті один – потрібно ретельно вичистити всі тканини зуба, уражені карієсом, (каріозні дентин та емаль), після зуб відновлюється і йому надається первісний вид за допомогою різних стоматологічних матеріалів.

Лікування пульпіту

Пульпіт – це запальне захворювання кореневого каналу зуба, пульпіт зачіпає пульпу зуба. Саме в пульпі зуба проходять судини та нерви.
Досить часто пульпіт є ускладненням карієсу, але може виникати внаслідок травми зуба.

При пульпіті запальний процес зачіпає не тільки сам нерв, а й весь нервово-судинний пучок та сполучну тканину зуба. В результаті пацієнт може втратити зуб, тому лікувати пульпіт необхідно якнайшвидше.

лечение пульпита
лечение переодонтита

Лікування періодонтиту

Періодонтит – захворювання періодонта, тканини за допомогою яких зуб утримується на своєму місці. Запалення, як правило, виникає в районі верхівки кореня зуба-апекса.

Періодонтит розвивається як ускладнення пульпіту. Якщо пульпа зуба гине, інфекція виходить з кореневих каналів і поширюється на тканини ясна. Якщо вчасно не провести лікування переодонтиту, це може спричинити повну втрату зуба.

Реставрація зубів

При ушкодженнях зубів завжди потрібне їхнє повне відновлення – форми, природної структури, кольору зуба. Але, головне завдання реставрації – це відновлення фізіологічних функцій зуба та природних правильних міжзубних контактів.

Реставрація зубів дає змогу відновити натуральну естетику зубного ряду. Дуже важливо отримати якісну реставрацію зубів, виконану за найсучаснішими методиками із застосуванням сучасних технологій.

Реставрация зубов

Ціни на лікування зубів

Ціни на лікування карієсу, пульпіту, ціни на реставрацію зубів

Так, всі указані в прайсі ціни актуальні на 2023-2024рр.

Ціни на стоматологічні послуги залежать від кваліфікації лікарів, ступеня ураження зуба, складності робіт і від матеріалів, які використовуються при лікуванні та їх кількості.

Так, в нашій клініці діють гнучкі системи знижок для постійних пацієнтів, а також регулярно проводяться акції на наші послуги, детальніше можна дізнатись на наших сторінках в соц. мережах Facebook та Instagram, або запитати у адміністратора.

Так, в Light Dental Clinic надаються гарантії на стоматологічні послуги надані нашою клінікою

Лікування кореневих каналів
Лікування 1 канального зуба
(Протокол: набір анти-СНІД, анестезія, кофердам, рентген, механічна і медекаментозна обробка каналу, пломбування гарячею гутаперчею, тимчасова пломба, мікроскоп)
від 2750 до 4200грн.
Лікування 2 канального зуба
(Протокол: набір анти-СНІД, анестезія, кофердам, рентген, механічна і медекаментозна обробка каналу, пломбування гарячею гутаперчею, тимчасова пломба, мікроскоп)
від 3950 до 5400грн.
Лікування 3 канального зуба
(Протокол: набір анти-СНІД, анестезія, кофердам, рентген, механічна і медекаментозна обробка каналу, пломбування гарячею гутаперчею, тимчасова пломба, мікроскоп)
від 4650 до 6100грн.
Переліковування каналу850грн.
Видалення чужорідного тілу з каналу 1000грн.
Видалення анкерного штифта700грн.
Видалення скловолоконного штифта850грн.

Напевно, ще залишилися питання щодо лікування зубів?

Напишіть чи зателефонуйте нам і ми максимально детально постараємося на них відповісти!

Лікування зубів та реставрація зубів

Лікування карієсу та пульпіту, реставрація зубів

Своєчасне лікування карієсу та пульпіту з подальшою реставрацією зубів, це самі базові речі у стоматології, щоб мати здорові зуби та природну усмішку, без використання протезування та імплантології. Щоб вчасно діагностувати ті чи інші проблеми із зубами, потрібно регулярно проходити обстеження у стоматолога щонайменше 2 рази на рік.

Записатися на консультацію

Зв'яжіться з нами зручним для вас способом або заповніть форму зворотнього зв'язку