Dentistry

СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА

Імплантація зубів та синус-ліфтінг

Встановлення імплантів зубів

Встановлення імплантів зубів на Виноградарі (Київ) у клініці Light Dental Clinic

У нашій клініці ми проводимо імплантацію зубів різних систем, виробництва Південної Кореї (OSSTEM), Ізраїлю (Alpha-Bio Tec), Швейцарії (Straumann). Всі системи перевірені на практиці і чудово себе виявили у процесі приживання (приживлення становить близько 98%).

Процес імплантації проходить у кілька етапів від первинної консультації до протезування. Одним із найважливіших етапів, який проводиться в нашій клініці, це комп’ютерне 3D моделювання імплантації зуба, використовуючи КТ зубів пацієнта. Це дозволяє точно визначити стан кісткової тканини та забезпечує високу точність установки імпланта.

имплантация зубов Киев
имплантация зубов Киев

Імплантація зубів

Імплант є титановим стрижнем, який встановлюється в кістку і є опорою для фіксації штучних зубів. Титан є біологічно сумісним матеріалом, практично не відторгається живими тканинами, не викликає алергічних реакцій.

У наших клініках використовуються імпланти систем:

 • Alpha-Bio Tec (Ізраїль)
 • OSSTEM (Корея)
 • Straumann (Швейцарія)

Одномоментна Імплантація

Одномоментна імплантація – технологія, при якій імплантат встановлюється на місце видаленого зуба відразу після його екстракції (видалення). Ця методика відома також як негайна, миттєва, миттєва імплантація.

У більшості випадків одномоментна імплантація зубів застосовується в зоні посмішки, щоб приховати естетичний дефект зубного ряду та зберегти природний контур ясен. Проте імплантологи практикують одномоментну імплантацію для відновлення одиниць жувальної групи.

одномоментная имплантация
Имплантация зубов All-on-4

Імплантація All-on-4

All On 4 – це метод дентальної імплантації, у якому верхній чи нижній набір зубів замінюється лише чотирма імплантатами. Ці чотири імплантати діють як опорний механізм для встановлення нового набору фіксованих зубів.

Порівняно з іншими методами імплантації, техніка All On 4 не вимагає такої щільності кістки для фіксації імплантату.

Синус-ліфтінг остеопластика

Синус-ліфтинг – операція з підняття дна гайморової пазухи та нарощування кісткової тканини.
У ряді випадків, пов’язаних з анатомічними особливостями або атрофією кістки, встановлення імплантату на верхню щелепу стає неможливим.

Якщо обсяг кісткової тканини недостатній, імплантат не можна надійно зафіксувати в кістки, тому в такій ситуації стоматологи вдаються до синус-ліфтінгу.

синус-лифтинг

Ціни на імплантацію зубів

Установка зубних імплантів ціна

Так, всі указані в прайсі ціни актуальні на 2023-2024рр.

Ціни на стоматологічні послуги залежать від кваліфікації лікарів, ступеня ураження зуба, складності робіт і від матеріалів, які використовуються при лікуванні та їх кількості.

Так, в нашій клініці діють гнучкі системи знижок для постійних пацієнтів, а також регулярно проводяться акції на наші послуги, детальніше можна дізнатись на наших сторінках в соц. мережах Facebook та Instagram, або запитати у адміністратора.

Так, в Light Dental Clinic надаються гарантії на стоматологічні послуги надані нашою клінікою

Імплантація зубів
Установка імплантата (системи виробництва Швейцарії, Ізраїлю, Південої Кореї)від 8500 до 19500грн.
Видалення імплантата (встановленого в іншому закладі)1500грн.
Абатмент від 3800 до 6000грн.
Абатмент мультиюніт4500грн.
Коронка металокерамічна на імплантівід 6500 до 14000грн.
Коронка тимчасова на імпланті2150грн.
Тимчасовий протез на імплантах29000грн.
Абатмент мультиюніт платформа Osstem4500грн.
Коронка цирконієва на імпланті8600грн.
Постійний протез на імплантах 1 щелепа85000грн.
Шкребок для кістки2700грн.

Напевно, ще залишилися питання щодо імплантації зубів?

Напишіть чи зателефонуйте нам і ми максимально детально постараємося на них відповісти!

Установка зубних імплантів

Імплантація зубів, що це?

Які переваги зубних імплантатів?

 • Естетичний зовнішній вигляд.
 • Зубні імплантати виглядають та відчуваються як ваші власні зуби. І оскільки вони створені, щоб зростатися з кісткою, вони стають незмінними.
 • Покращене мовлення. З погано підігнаними протезами зуби можуть прослизнути в роті, через що ви будете бурмотити або невиразно вимовляти слова. Зубні імплантати дозволяють говорити, не турбуючись, що зуби можуть вислизнути.
 • Підвищений комфорт. Оскільки вони стають частиною вас, імплантати усувають дискомфорт знімних протезів.
 • Легше їсти. Протези можуть утруднити жування. Зубні імплантати діють так само, як і ваші власні зуби, дозволяючи вам їсти свої улюблені продукти з упевненістю та без болю.
 • Підвищення самооцінки. Зубні імплантати можуть повернути вам усмішку та допомогти вам відчути себе краще.
 • Поліпшення здоров’я ротової порожнини. Зубні імплантати не вимагають відновлення інших зубів як мостоподібний протез з опорою на зуби. Оскільки сусідні зуби не змінюються для підтримки імплантату, більшість ваших власних зубів залишається недоторканою, що покращує здоров’я порожнини рота в довгостроковій перспективі. Індивідуальні імплантати також полегшують доступ між зубами, покращуючи гігієну ротової порожнини.
 • Довговічність. Імплантати дуже міцні та прослужать багато років. При хорошому догляді багато імплантатів служать все життя.
 • Зручність. Зубні імплантати позбавляють неприємних незручностей при знятті зубних протезів, а також необхідності використовувати брудний клей, щоб утримувати їх на місці.

Записатися на консультацію

Зв'яжіться з нами зручним для вас способом або заповніть форму зворотнього зв'язку