детская стоматология

Дитяча Стоматологія

Здорові зуби з дитинства

Лікування Дитячого Карієсу

У дітей карієс зубів на початку його розвитку, як правило протікає практично безболісно, ​​навіть при великому руйнуванні зубів з можливим запаленням пульпи і діти можуть навіть і не скаржитися на біль.

Дитяча стоматологія дозволяє визначити це захворювання на початку його розвитку, тому ми рекомендуємо відвідувати дитячого стоматолога не рідше 1 разу в 3-4 місяці, щоб своєчасно запобігти розвитку карієсу у дитини. Якщо дитячий стоматолог виявляє вже почався карієс, лікування проводиться найменш травматичним і більш безболісним і надійним методом для Вашої дитини.

Записатися на консультацію
Детская стоматология
лечение детского пульпита

Лікування Дитячого Пульпіту

Карієс молочних зубів, якщо його не пролікувати вчасно може призвести до запалення пульпи, що в свою чергу може привести до періодонта. Запальний процес у дитини може торкнутися і зачаток постійного зуба. При лікуванні кореневих каналів дитячий стоматолог використовує спеціальну пасту, вона поступово буде розсмоктуватися, також як і коріння тимчасових зубів. У дитячій стоматології використовується цей метод пломбування кореневих каналів, що не перешкоджає природному прорізування постійних зубів. Період лікування залежить від тяжкості запального процесу в молочному зубі, щоб уникнути тривалого лікування, краще вчасно звернутися в дитячу стоматологію за консультацією.

Записатися на консультацію

Профілактика Дитячого Карієсу

Для запобігання стоматологічних захворювань у дітей проводиться програма захисту від карієсу, дитячий стоматолог проводить повний огляд стану зубів і ясен, професійну чистку зубів (зняття нальоту, полірування поверхні зуба спеціальними пастами для запобігання повторному утворенню нальоту), навчання дитини гігієну порожнини рота, герметизацію фісур.

Такий профілактичний комплекс заходів допомагає усунути і попередити фактори ризику захворювань. Програма профілактики не коштує великих грошей, але це дуже важливий процес для дитини. Це перший крок до здорових зубів і дружньому знайомству з дитячим стоматологом. Діти поступово знайомлячись і звикаючи до свого лікаря, позитивно і з розумінням приймають процедури і дії, що виконуються дитячим стоматологом.

Записатися на консультацію
детская стоматология
детская стоматология

Ціни на дитячу стоматологію

Вартість дитячої стоматології

    
8.1Пломбування молочних зубів склоіномерним цементом (поверхневий карієс)350грн.
8.2Пломбування молочних зубів склоіномерним цементом (середній карієс)400грн.
8.3Пломбування молочних зубів склоіномерним цементом (глибокий карієс)450грн.
8.4Пломбування молочних зубів фотополімерним матеріалом (поверхневий карієс)400грн.
8.5Пломбування молочних зубів фотополімерним матеріалом (середній карієс)450грн.
8.6Пломбування молочних зубів фотополімерним матеріалом (глибокий карієс)500грн.
8.7Інструментальна і медикаментозна обробка кореневих каналів молочних зубів200грн.
8.8Пломбування однокореневих молочних зубів120грн.
8.9Пломбування багатокореневих молочних зубів170грн.
8.10Лікувальна пов'язка230грн.
8.11Профілактична чистка молочних зубів250грн.
8.12Неінвазивна герметизація фісур250грн.
8.13Інвазивна герметизація фісур300грн.