Dentistry

СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА

Дитяча стоматологія

Здорові зуби з дитинства

Дитяча стоматологія на Виноградарі у клініці Light Dental Clinic

детская стоматология

Лікування Дитячого Карієсу

У дітей карієс зубів на початку його розвитку, як правило, протікає практично безболісно, ​​навіть при великому руйнуванні зубів з можливим запаленням пульпи і діти можуть навіть не скаржитися на біль.

Дитяча стоматологія дозволяє визначити це захворювання на початку його розвитку, тому ми рекомендуємо відвідувати дитячого стоматолога не рідше 1 разу на 3-4 місяці, щоб запобігти розвитку карієсу у дитини. Якщо дитячий стоматолог виявляє карієс, що вже почався, лікування проводиться найменш травматичним і більш безболісним і надійним методом для Вашої дитини.

Лікування Дитячого Пульпіту

Карієс молочних зубів, якщо його не пролікувати вчасно може призвести до запалення пульпи, що може призвести до періодонту. Запальний процес у дитини може торкнутися зачатку постійного зуба. При лікуванні кореневих каналів дитячий стоматолог використовує спеціальну пасту, вона поступово розсмоктуватиметься, також як і коріння тимчасових зубів. У дитячій стоматології використовується цей метод пломбування кореневих каналів, що не перешкоджає природному прорізу постійних зубів. Період лікування залежить від тяжкості запального процесу у молочному зубі, щоб уникнути тривалого лікування, краще вчасно звернеться до дитячої стоматології за консультацією.

детская стоматология

Профілактика Дитячого Карієсу

Для запобігання стоматологічних захворювань у дітей проводиться програма захисту від карієсу, дитячий стоматолог проводить повний огляд стану зубів та ясен, професійне чищення зубів (зняття нальоту, полірування поверхні зуба спеціальними пастами для запобігання повторному утворенню нальоту), навчання дитини гігієні ротової порожнини, герметизацію фісур.

Такий профілактичний комплекс заходів допомагає усунути та попередити фактори ризику захворювань. Програма профілактики не вартує великих витрат, але це дуже важливий процес для дитини. Це перший крок до здорових зубів та дружнього знайомства з дитячим стоматологом. Діти поступово знайомлячись і звикаючи до свого лікаря, позитивно і з розумінням приймають процедури та дії, які виконує дитячий стоматолог.

Ціни на дитячу стоматологію

Вартість дитячої стоматології

Так, всі указані в прайсі ціни актуальні на 2023-2024рр.

Ціни на стоматологічні послуги залежать від кваліфікації лікарів, ступеня ураження зуба, складності робіт і від матеріалів, які використовуються при лікуванні та їх кількості.

Так, в нашій клініці діють гнучкі системи знижок для постійних пацієнтів, а також регулярно проводяться акції на наші послуги, детальніше можна дізнатись на наших сторінках в соц. мережах Facebook та Instagram, або запитати у адміністратора.

Так, в Light Dental Clinic надаються гарантії на стоматологічні послуги надані нашою клінікою

Стоматологія для дітей
Пломбування молочних зубіввід 750 до 1300грн.
Інструментальна і медикаментозна обробка кореневих каналів молочних зубів400грн.
Лікування каналів молочних зубіввід 750 до1350грн.
Інвазивна герметизація фісур800грн.
Зняття нальоту Прістлі650грн.

Напевно, ще залишилися питання щодо дитячої стоматології?

Напишіть чи зателефонуйте нам і ми максимально детально постараємося на них відповісти!

Дитячий Стоматолог

Педіатрична або дитяча стоматологія

Хто такий дитячий стоматолог?

Дитячі стоматологи займаються здоров’ям ротової порожнини у дітей з дитинства до підліткового віку. У них є досвід та кваліфікація для догляду за зубами, яснами та ротовою порожниною дитини на різних етапах дитинства.

У дітей з’являються молочні зуби у перші 6 місяців життя. До 6 або 7 років вони починають втрачати перший набір зубів, які зрештою замінюються вторинними постійними зубами. Без належного догляду за зубами діти стикаються з можливим карієсом та захворюваннями порожнини рота, які можуть викликати на все життя хворобу та ускладнення. Сьогодні карієс зубів у ранньому дитинстві – інфекційне захворювання – зустрічається у дітей у 5 разів частіше, ніж астма, та у 7 разів частіше, ніж сінна лихоманка.

Які види лікування проводять дитячі стоматологи?

Дитячі стоматологи надають комплексний догляд за ротовою порожниною, який включає наступне:

  • Обстеження порожнини рота немовлят, що включає оцінку ризику карієсу у матері та дитини.
  • Профілактична стоматологічна допомога, включаючи чищення та лікування фтором, а також рекомендації щодо харчування та дієти.
  • Консультації з приводу звичок (наприклад, використання соски та ссання великого пальця)
  • Рання оцінка та лікування для випрямлення зубів та виправлення неправильного прикусу (ортодонтія)
  • Ремонт порожнин або дефектів зубів
  • Діагностика станів порожнини рота, пов’язаних з такими захворюваннями, як діабет, вроджена вада серця, астма, сінна лихоманка та синдром дефіциту уваги/гіперактивності.
  • Лікування захворювань та станів ясен, включаючи виразки, короткі вуздечки, мукоцеле та захворювання пародонту у дітей
  • Допомога при травмах зубів (наприклад, зламані, зміщені або вибиті зуби)
  • Дитячі стоматологи – найкращий догляд за дітьми

Діти – це не просто маленькі дорослі. Вони не завжди можуть виявити терпіння та співпрацювати під час стоматологічного огляду. Дитячі стоматологи знають, як обстежити та лікувати дітей так, щоб їм було зручно. Крім того, дитячі стоматологи використовують спеціально розроблене обладнання в кабінетах, які облаштовані та прикрашені з урахуванням інтересів дітей. Дитячий стоматолог пропонує широкий спектр варіантів лікування, а також досвід та навчання з догляду за зубами, яснами та ротовою порожниною вашої дитини. Коли ваш педіатр пропонує дитині пройти стоматологічний огляд, ви можете бути впевнені, що дитячий стоматолог надасть вам найкращий догляд.

Записатися на консультацію

Зв'яжіться з нами зручним для вас способом або заповніть форму зворотнього зв'язку