Dentistry

СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА

Протезування зубів

Зубні протези, коронки, вініри

Установка вінірів, коронок, зубних протезів Київ (Виноградар) у клініці Light Dental Clinic

Виниры

Зубні вініри

Вініри – це мікропротези у вигляді дуже тонких пластинок, які встановлюються на передню частину зубів, для отримання бажаної форми та кольору зубів. Товщина вінірів, як правило, становить близько 0,5 мм, завдяки цьому не відчувається жодного дискомфорту під час носіння. і потрібна мінімальна підготовка зубів під вініри.

Матеріал вінірів здатний пропускати світло, і це дозволяє досягти природності зубів. Так звана “голівудська усмішка” – це вініри.

Зубні коронки

Зубні коронки один із найпоширеніших видів протезування, коронки є незнімними протезами, вони заміняють видиму частину зруйнованого зуба. Використання зубних коронок відбувається у разі суттєвого руйнування зуба, коли вже неможливе пломбування та реставрація зуба. Зубні коронки бувають декількох видів залежно від матеріалу, найпоширеніші – металокерамічні, керамічні та цирконієві коронки.

Зубные коронки
зубные коронки на имплантах

Протезування на імплантах

Протезування на імплантах – найнадійніший і найестетичніший спосіб відновлення втрачених зубів. Суть протезування на імплантах проста – на імплантат (штучний металевий корінь на основі титану, вживлений в щелепну кістку) встановлюють абатмент та коронку. З точки зору естетики і жувальної функції зубів – це найоптимальніший спосіб відновити відсутні зуби, і не вимагає обробки зубів, що стоять поруч, під опори.

Знімне протезування

Знімні зубні протези – ортопедичні конструкції, які застосовуються в тих випадках, коли відсутні кілька зубів або повна відсутність зубів на одній або обох щелепах. Коли неможливо встановити імплант з якихось причин, стоматолог-ортопед, як правило, рекомендує знімні зубні протези.
Сучасні знімні зубні протези практично непомітні, досить легкі і не завдають неприємних відчуттів у носінні.
При правильному догляді та хорошій гігієні знімні протези дуже довго не змінюють свій зовнішній вигляд та можуть служити роками.

Ціни на протезування зубів

Ціни на встановлення вінірів, зубних коронок, знімних протезів

Так, всі указані в прайсі ціни актуальні на 2023-2024рр.

Ціни на стоматологічні послуги залежать від кваліфікації лікарів, ступеня ураження зуба, складності робіт і від матеріалів, які використовуються при лікуванні та їх кількості.

Так, в нашій клініці діють гнучкі системи знижок для постійних пацієнтів, а також регулярно проводяться акції на наші послуги, детальніше можна дізнатись на наших сторінках в соц. мережах Facebook та Instagram, або запитати у адміністратора.

Так, в Light Dental Clinic надаються гарантії на стоматологічні послуги надані нашою клінікою

Коронки, протези, вініри
Культьова вкладкавід 1300грн.
Воскове моделювання Wax-up 1 зуб800грн.
Коронка пластмасова лабораторна1400грн.
Коронка металокерамічна "плюс"від 4200 до 6700грн.
Коронка керамічна E-max, цирконвід 6400 до 8900грн.
Знімний протез повний (акрил)від 3900грн.
Знімний протез (нейлон)6900грн.
Бюгельний протез з кламерним кріпленнямвід 8500грн.
Вініривід 7950 до 10500грн.

Напевно, ще залишилися питання щодо протезування зубів?

Напишіть чи зателефонуйте нам і ми максимально детально постараємося на них відповісти!

Протезування зубів

Зубні коронки

Керамічні коронки

Керамічні коронки на вигляд практично не відрізняються від природних зубів, завдяки ступеню прозорості і кольору як у тканин природних зубів.

Як правило, керамічні коронки виготовляються із матеріалу E.max – це абсолютно гіпоалергенний матеріал. Керамічні коронки не створюють присмаку металу в роті, не викликають ніякого дискомфорту від холодної або гарячої їжі, не надають ясна синюшний вигляд.

Технологія дозволяє встановити керамічну коронку як на рідний зуб, так і на імплантат максимально щільно до ясна, керамічний матеріал не дає усадку, і навіть через кілька років використання не спостерігається зміщення тканин ясен від коронки, що суттєво знижує ризик появи карієсу кореня та розвиток захворювань пародонту. . Тонкий каркас керамічної коронки дозволяє максимально зберегти здорові тканини зуба при обточуванні і коронки досить легкі.

Металокерамічні коронки

Металокерамічні коронки – це комбіновані коронки, що складаються з металевого каркасу та керамічного покриття.

Для виготовлення каркаса використовуються різні метали, а зверху наноситься покриття.

Керамічне покриття наноситься декількома тонкими шарами, кожен із яких запікається у спеціальних печах за високої температури. Фінальний етап виготовлення коронки – глазурування коронки для надання природного блиску.

Цирконієві коронки

Цирконієві коронки, це коронки, виготовлені з діоксиду цирконію, що дозволяє досягти ідеального збігу з натуральними зубами. Якість цирконієвих коронок значно вища, ніж у більшості керамічних або металокерамічних коронок, що застосовуються в стоматології.
Цирконієві коронки підходять ідеально для протезування всіх зубів, а особливо в зоні посмішки, так як цирконієві коронки і міцні. Цирконієві реставрації встановлюються як на “рідний” обточений зуб, так і імплантат.

Записатися на консультацію

Зв'яжіться з нами зручним для вас способом або заповніть форму зворотнього зв'язку